Powiatowy Konkurs Plastyczny

W dniu 11.05.2022 roku komisja w składzie:

Anna Oleszczuk      – przewodnicząca - emerytowany nauczyciel bibliotekarz

Sylwia Gremplewska - kierownik Filii Biblioteki Pedagogicznej w Parczewie

dokonała podsumowania XVIII edycji konkursu plastycznego zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną Filia w Parczewie na temat Znam swoje prawa!

W konkursie brali udział uczniowie jednej szkoły powiatu parczewskiego – Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Sosnowicy. Wpłynęło 5 prac.

Komisja przyznała następujące wyróżnienia w I kategorii wiekowej (klasy I-II):

Laura Aleksandrowicz, Dariusz Górski, Krzysztof Momont, Jakub Śmiech, Natalia Zalewska – wszyscy z klasy I SP w Sosnowicy.

Na tym zakończono obrady komisji. Postanowiono, że wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie szkoły uczestników konkursu w czasie akademii.

Biorący udział w konkursie otrzymali zestawy piśmiennicze i pamiątkowe dyplomy, które ufundowali pracownicy Biblioteki Pedagogicznej w Parczewie.

Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek w Radzyniu Podlaskim podarowała dla uczestników maskotki. Wszyscy uczniowie otrzymali też zakładki i plany lekcji od Wydawnictwa Harmonia. Bardzo dziękujemy za wsparcie.

Wszystkie wyróżnione prace wyeksponowane są w czytelni biblioteki, gdzie można je obejrzeć do końca sierpnia 2022 roku.

Dziękujemy za wszystkie piękne prace i zapraszamy do udziału w następnym konkursie już za rok.