Potrzebna pomoc w zakresie komunikacji językowej oraz wsparcia psychologiczno-pedagogicznego

PDF Drukuj Email

W związku z sytuacją na Ukrainie i narastającą liczbą osób potrzebujących wsparcia trafiających do naszego kraju, pilnie potrzebni są wolontariusze posiadający wiedzę i umiejętności w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz tłumaczy z języka ukraińskiego.

Dlatego bardzo prosimy osoby znające język ukraiński/rosyjski oraz/lub posiadające kwalifikacje i predyspozycje do udzielania wsparcia i pomocy psychologicznej i/lub pedagogicznej uchodźcom o zgłaszanie się do Koordynatorów pracujących w Departamencie Kultury, Edukacji i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego:

Karolina Sarnecka – koordynator pomocy z zakresie komunikacji językowej,

telefon kontaktowy 573 794 185, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Eryk Widomski - koordynator pomocy z zakresie komunikacji językowej,

telefon kontaktowy 691 402 858, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tadeusz Barszcz - koordynator pomocy z zakresie psychologicznej i pedagogicznej

telefon kontaktowy 573 794 186, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Reklama
free pokerfree poker

Święty Jan Paweł II

Rok Świętego Jana Pawła II

Nowe książki

„Z książką na start”

„Z książką na start”

Zbiory multimedialne

Województwo Lubelskie

Szukaj na stronie

CZYTAK